Referencje

Opinie naszych klientów

Praca z Wojtkiem to ekscytujące doznanie dla mnie i dla moich pracowników. To pełen emocji i profesjonalizmu czas, podczas którego odkrywamy i jeszcze lepiej poznajemy siebie i świat który nas otacza… Jestem pewien, że te chwile to dobrze zainwestowane pieniądze i czas.
Szymon Hatalski
Ekoprohut Sp. zo.o.
Rozwój osobisty był i jest dla mnie bardzo ważny. Wojtek na sesjach dotyka niełatwych spraw, słucha, nie ocenia, nie proponuje rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu nauczyłam się umacniać siebie i znajdywać skuteczne rozwiązania. Zrozumiałam co mnie blokuje, a wiara w siebie nad którą pracuję każdego dnia, daje mi coraz większą pewność, że mogę osiągnąć wszystko co zechcę.
Marzena Marcinowska
Horyzont Sp. z o.o.
Właściwa osoba na właściwym miejscu! Wojciech podczas sesji wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Ekspert w swojej dziedzinie – motywuje do działania, pozwala znaleźć nowy punkt widzenia na kluczowe aspekty biznesu.
Zarząd
M-Tronics Sp. z o.o.
Wojtek nie daje gotowych recept, nie podsuwa rozwiązań, nie ocenia, nie krytykuje, nie „wymądrza się”. Po prostu słucha (jest idealnym słuchaczem, a do tego świetnym obserwatorem), zadaje celne, czasem zaskakujące pytania, po których zaczęłam dostrzegać rzeczy, o których nie miałam pojęcia albo raczej nie chciałam mieć pojęcia, bo były dla mnie, no cóż… trochę niewygodne. Spotkania z Wojtkiem diametralnie zmieniły moją opinię o pracy z coachem. Przyznam, że do tej pory miałam na ten temat dość sceptyczne zdanie. Jestem zaskoczona tym, jak wiele zdołam się dowiedzieć podczas tych spotkań o sobie, a przede wszystkim uświadomić sobie, co najbardziej przeszkadza mi w mojej pracy. A co więcej, że mogę samodzielnie te przeszkody usuwać.
Anna Willman
Pracę z Wojtkiem opisać można trzema słowami: słucha, rozumie, podpowiada. Dzięki postawie jaką sobą reprezentuje, wspólna praca jest przyjemnością a wypracowane metody działania oraz narzędzia, łatwiej wprowadzić do życia codziennego. Nie pracuje na schematach, nie czaruje rzeczywistości – wspiera, radzi i pozwala złapać ogląd sytuacji z odpowiedniej perspektywy. Szkolenia z Wojtkiem a tym samym efekty, stają się dla naszej spółki źródłem przychodów – a nie kosztów.
Paweł Piętka
CEO S4E S.A.
Każdego dnia realizuję skutecznie to co sobie założyłam wyłącznie dzięki wskazówkom jakie otrzymałam na sesjach coachingowych.
Katarzyna Tobola
BESTCREATIONS.PL

Zachęcamy
do kontaktu